GLEIPNIR BELT

GLEIPNIR jsou pouta, která drží vlka Fenrira, nejstaršího syna Lokiho. Fenrir, který má dle proroctví na konci času pozřít slunce i samotného Ódina a započít tak konec světa, chtěli Ásové spoutat. Dvakrát se nechal spoutat dobrovolně a dvakrát se sám osvobodil z těch nejtěžších a nejsilnějších řetězů. Ódin proto požádal trpaslíky z Niðavellir, aby ukovali pouta, která Fenrira udrží. Ti, aby splnili nemožný úkol, vyrobili pouta z šesti nemožných věcí: zvuku kočičí chůze, ženského vousu, kořenu hory, medvědího citu, rybího dechu a ptačí sliny. A ačkoliv byl Gleipnir tenký jako hedvábná stužka, přesto byl pevnější než nejsilnější ocelový řetěz. Za spoutání vlka zaplatil bůh Týr svou rukou, kterou mu Fenrir ukousl. Gleipnir, ale od té doby vlka poutá a legenda říká, že ho přetrhne, až když nastane Ragnarök – Soumrak Bohů.

GLEIPNIR BELT - opasek který s nadsázkou připomína okruží pout je tenký jako hedvábná stužka a pevnější než ocelový řetěz díky extrémně lehkému a extrémně odolnému kompozitu, který jsme všili do tohoto opasku. Tento materiál, který zdánlivě připomíná Karbonové vlákno, je tím nejmodernějším, nejodolnějším a nejlehčím prvkem, který ve svém gearu prostě potřebujete mít.

Varianta
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku 2 - 4 týdny (2 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (2 ks) Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (5 ks) Na objednávku 5-7 dní (2 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (3 ks) Na objednávku 5-7 dní (1 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 5-7 dní (5 ks) Na objednávku 5-7 dní (5 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (1 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (2 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (2 ks) Na objednávku 5-7 dní (2 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (1 ks) Na objednávku 5-7 dní (2 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 2 - 4 týdny (2 ks) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku 1 - 2 týdny (2 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (4 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (1 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (2 ks) Na objednávku 1 - 2 týdny (2 ks) Zvolte variantu
Značka: Custom Gear
2 500 Kč 2 066,12 Kč bez DPH
Kategorie: OPASKY

CUSTOM GEAR GLEIPNIR BELT
Duální střelecký opasek zcela nové generace.

Duální střelecký opasek je v současné době tím nejefektivnějším opaskem, který může operátor použít.

Vnější opasek se skládá ze speciálního kompozitu Curv®, který zaručuje extrémní pevnost vnější Molle vazby, protože Molle vazba je přímo součástí tohoto kompozitu. Tento kompozit se vyznačuje svou extrémní odolností, ale především svou až neuvěřitelně nízkou váhou. Kompozit je velmi odolný, ale také poddajný a pružný a proto zaručuje naprostý komfort při nošení. Na vnitřní straně je našitá hrubá část suchého zipu Velcro pro fixaci s vnitřním opaskem.

Vnitřní kalhotový opasek v šíři 45mm opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu Velcro a AustriAlpin hliníkovou průvlečnou sponou pro to nejpreciznější nastavení velikosti. žebříčková spona od AustriAlpin je vyrobená z hliníku a proto se nikdy nemůže stát, že by při hrubší manipulaci praskla. Hliník také značí to, že spona je extrémně lehká a velmi tenká, proto jí při používání není vůbec cítit.

Na opasek lze kapsy a vybavení uchytit čtyřmi způsoby.
1. Klasické dvě řady Molle
2. Středové jedno Molle
3. Horizontálně
4. 50mm vnitřní průvlek

KOMPOZIT
Použitý Kompozit Curv® je revoluční materiál nejvyšší kvality, který kombinuje minimální váhu s maximální odolností určený pro velmi namáhané výrobky a pro náročné použití. Tento kompozit vyrobený metodou matrix, je extrémně pevný, pružný, odolný proti oděru, propíchnutí a nebo proti proříznutí.

  • 25mm AustriAlpin Cobra spona
  • 25mm AustriAlpin Průvlečná spona
  • Regulace velikosti cca 20 cm
  • Vnější opasek: 50mm Standard Mil-Spec
  • Vnitřní opasek: 45mm US Mil-Spec Webbing obšitý kevlarovým vláknem
  • Molle vazba s plnohodnotnou mezerou 25 mm
  • Váha: Vnější opasek (M) 150g!
  • Váha: Vnitřní opasek (M) 100g!
  • Velikosti: S, M, L, XL, XXL ( S XL a XXL jsou vyráběny na zakázku). S výběrem velikosti Vám rádi pomůžeme.
  • Vyrobeno v České Republice

 

 

 

 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Výměna One Wrapu 15.1.2024 20:43
Dobrý den, po cca roce užívání mi přestal fungovat One Wrap na opasku. Jestli vidím dobře, tak je pouze zastrčený v zapošitém popruhu, takže by ho mělo jít vytáhnout a vyměnit za nový? Nebo je tam někde zapošit? Funkčnost to nutně nelimituje, pokud to člověk celé zabalí do dodatečného One Wrapu, aby se opasek neuvolňoval, ale je to jen provizorní řešení. Díky.
Odpovědět
CG Avatar autora 16.1.2024 08:14
Dobrý den, jistící One Wrap Velcro je vyjímatelné z důvodů potřeb nasazování pistolových holsterů. Lze tedy velmi snadno vyměnit - napište nám email a zašleme Vám nový ;-)
JP Avatar autora Velikost opasku GLEIPNIR BELT 2.9.2023 14:52
Dobrý den, v pase mám stabilně asi 97 cm. Mohu mít vel.opasku M? Děkuji
Odpovědět
CG Avatar autora 16.1.2024 08:14
Dobrý den, pro obvod pasu 97cm doporučujeme již velikost L.
Zpět do obchodu